The Best Damn Web Page
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Best Damn Web Page

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

stardoll röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
eylülavigne
Admin
Admin
eylülavigne

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 3666 avril sever misin : Yani!Saçma!Soruyuda koyan benim ama neyse xD
stardoll röportajı Vide
MesajKonu: stardoll röportajı   stardoll röportajı Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 3:05 am

Favori yiyecegin ne?
Avril :
Favori yiyecegim İtalyan yemekleri.Ayni zamanda italyayi seviyorum.kirmizi sarabi seviyorum.Italyan yemeklerini pisirmekten zevk aliyorum.

HEY avril! Cadilar bayrami kostumlarinden favorin ne ? tesekkurler!
Avril :
Cadilar bayramini ve giyinip suslenmeyi seviyorum. Genelde peri ya da prenses gibi olmaktan zevk aliyorum. Parildamayi ve tum sahte kirpikleri ve kanatlari seviyorum.1 milyon cadilar bayrami techizatim var.malesef,gecmis 5 yilimda cok mesgul oldugum icin ve cadilar bayrami icin disariya cikamiyordum.ama bunu seviyorum.

Sence pandalar tatli mi?
Avril:
Bence pandalar tatlilar.ama bence koalalar daha tatlilar.

Hic birgun kendini giydiricek bir cizgi baslatacagini dusunuyor musun? Yani olursa ne tur kiyafetleri umut edicez?

Avril:
Evet kendimi giydiricek birseyim olmasini planlarim. Bu benim icin gercekten eglenceli bir proje olucak,bi yandanda muzigimden.bu giydigim hersey gibi olucak.bekliyemiyorum.

favoru rengin ne ve neden?
Avril:
Favori rengim daima siyah olmustur.simdi gercekten cirtlak pembenin icindeyim.bugun mor giyiniyorum.

Meraba avril ! hong kongdanim ve senin orada konserini izledim! En iyi bolumunu sormayi istiyorum?
Avril:
Gosterime geldigin icin tesekkurler.hong kongda eglendim.Oradaki hayranlarim harikalar.Sanli bolumlerin en iyisi milletin muzigimden dunyalarca zevk almasiydi.bu gercekten cilginca.

meraba avril pizzayi seviyomusn?
Avril
Pizzayi seviyorum.Pizzamda yesil zeytinlerin olmasi hosuma gidiyor.napanee’deki la pizzeria nin pizzasi en iyi.Eger oraya gidersen menulerinde benim favori pizzam var.

hey avril bazen burnunu oyuyor musun?
Avril:
Evet…elbette! Hahahaha

Meraba avril,favori televizyon programin ne?
Avril:
Lost u ve 24 u seviyorum.

Hey avrilJ kariyende soyledigin sarkilarin tumunden favorin nedir?
Avril:
Im with you' yu gercekten seviyorum.Bu sarkiyi soylemeyi seviyorum.Diger favorilerim:my happy ending,girlfriend,hot.

Meraba avril favori sporun nedir ve neden?
Avril
Hokey benim favori sporum.Buyuyusumden beri hokey oynadim.Kici tekmeledim.

meraba avril ismim Michelle.bana makyaj yapmakla ilgili bi ipucu verir miydin?
Avril:
Berbat pudra.bu suratini kurulanmis gosteriyor.fondoten surdukten once nemlendirici ve derini temiz gostericek.makyaj yapmayi seviyorum.

favori hayvanin ne?
Avril:
Kopekleri seviyorum ama bi tane sahip olamiyorum cunku cok fazla seyahat ediyorum.

Avril favori filmin ve aktorun ne?
Avril:
Knocked up’i izledim ve bunun gercekten komik bir film oldugunu dusundum.

meraba! Daginik misin yoksa toplumusun?
Avril:
Tatli toplyum.

Mrb avril hic birine esek sakasi yaptin mi?
Avril:
Evet yoldayken grubuma esek sakalari yapmayi seviyorum.Bu beni eglendiriyor.onlar uykuya dalmisken odalarinin anahtarlarini aliyorum genellikle.Bazen onlara buz atiyorum.

guci_gals: Su ana kadar yapmaya curet ettigin en kotu sey ne?
Avril
Kotu degildi ama eglenceliydi. Bir klupte kafamin ustunde durmaya yeltendim ve ustumde bi elbise vardi ve bunu her turlu yapacaktim.

Dogruluk ya da cesaretlik oynar misin?

avril:dogruluk ya da cesaretlik oynamayi seviyorum.Arkadasim nickle bu oyunu oynuyorum.Cok eglenceli daima cesaretligi seciyorum.

Ne kadar zaman kaykay kaydin?
Avril:
Lisede cok fazla kaykay kullanirdim.Gerci artik cok yapmiyorum digil.

Sillemus: Kendini tanimlayacak 3 kelime soyle (:
Avril: Bu son soruydu. Herkese bugun Stardoll’da oldugu icin tesekkur ederim! Kendimi tanimlamak icin 3 kelime: Yaratici, derin ve hassas. Herkese bye
https://thebestdamnwebpage.yetkin-forum.com
BiLLYessim
Editör
Editör
BiLLYessim

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 26/08/08 Mesaj Sayısı : 477 avril sever misin : Sorumu bu? tabikide seferim =D
stardoll röportajı Vide
MesajKonu: Geri: stardoll röportajı   stardoll röportajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:25 am

thx beybim Very Happy
i_Love_emo_ashley
Yardımcı
Yardımcı
i_Love_emo_ashley

Yaş : Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 439 avril sever misin :
stardoll röportajı Vide
MesajKonu: Geri: stardoll röportajı   stardoll röportajı Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 8:12 pm

HeHe sTardoLL zaoL yaFru''m bn stardoLL sitesi annadum xD
eylülavigne
Admin
Admin
eylülavigne

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 3666 avril sever misin : Yani!Saçma!Soruyuda koyan benim ama neyse xD
stardoll röportajı Vide
MesajKonu: Geri: stardoll röportajı   stardoll röportajı Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 5:40 pm

önmLi deeL snrm starbucks anladın Very Happy
https://thebestdamnwebpage.yetkin-forum.com

stardoll röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası